به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خدمات صنایع روستایی عشایری جاهد، در این بازدید که مهندس بهزاد احمدی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خدمات صنایع روستایی عشایری جاهد و مهندس مهیار گرانمهر مدیر عمران شرکت جاهد حضور داشتند دکتر محمدی را در جریان جزئیات فرایند ساخت و ساز ساختمان شماره 2 وزارت جهاد کشاورزی قراردادند. 

مهندس گرانمهر در حاشیه این بازدید ضمن ارائه گزارشی کامل از روند اجرای پروژه تاکید کرد برغم تعطیلات نوروز، فعالیت عمرانی در پروژه ساخت ساختمان شماره 2 وزارت جهاد کشاورزی به ویژه عملیات پایدارسازی و گودبرداری بدون وقفه ادامه داشته و طبق پیش بینی ها قرار است گودبرداری تا پایان اردیبهشت به اتمام برسد.

وی افزود همزمان عملیات انکراژ ضلع جنوبی ساختمان، فونداسیون آن و همچنین ساخت و دمونتاژ اسکلت فلزی در کارگاه  درحال انجام است و برای خرید آرماتور فونداسیون و آرماتور شمع ها نیز اقداماتی صورت گرفته است.

دکتر محمدی در پایان ضمن اعلام رضایت از فرایند پیشرفت پروژه ابراز امیدواری کرد باتوجه به پیشرفت های صورت گرفته و برنامه ریزی ها برای پیشبرد پروژه طبق برنامه اولیه، انتظار می رود این ساختمان تا دو سال آینده افتتاح شود.